Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP – Oddział Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP – Oddział Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów

PIAP-OBRUSN to oddział badawczy o wieloletnim doświadczeniu działający w sektorze związanym z automatyzacją produkcji. Zajmuje się projektowaniem, badaniem oraz budową wszelkich urządzeń i systemów, które usprawniają procesy produkcyjne.

PIAP-OBRUSN to oddział badawczy zajmujący się projektowaniem oraz budową wysokiej jakości maszyn służących automatyzacji produkcji. Wykonuje innowacyjne urządzenia dedykowane dla określonych procesów produkcyjnych, maszyny sterowane numerycznie, manipulatory, podzespoły, konstrukcje mechaniczne na bazie profili aluminiowych w oparciu o system modułowy MB, stanowiska technologiczne oraz linie produkcyjne w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

PIAP-OBRUSN dzięki swojemu czterdziestoletniemu doświadczeniu jest wiodącym specjalistą z zakresu techniki napędowej, systemów sterowania oraz robotyzacji produkcji, a przy tym doskonałym partnerem do współpracy. Zajmuje się projektowaniem, badaniem oraz budową różnych systemów napędowych, usprawniających i ulepszających proces produkcji.