Aktualne oferty pracy

Łukasiewicz – PIAP wciąż się rozwija, a wraz z rozwojem instytutu pojawiają się nowe możliwości zatrudnienia. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualnych ofert pracy.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko: SPECJALISTA / SPECJALISTA TECHNICZNY – SPAWACZ w Pionie wsparcia w Zakładzie Urządzeń Sterowania Napędów w Toruniu.

Nr ref: PIAP_32_2021

Zakres zadań:

  • wykonywanie wszelkich prac spawalniczych w warsztacie metodą MAG i TIG

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie – technik mechanik lub zasadnicze zawodowe  –  spawacz
  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań– minimum 2 lata
  • posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych
  • uprawnienie do pracy na wysokości do 3 m ( zaświadczenie lekarskie)
  • mile widziane umiejętności ślusarskie
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • terminowość wypłacania wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz informacji o spełnianiu wymagań, określonych w punkcie II, na adres: rekrutacja@piap.lukasiewicz.gov.pl  do dnia 28 października 2021 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać PIAP_32_2021.

Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych( Dz. U. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE/RODO”.

Dokumenty przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych będą powiadomione o ich terminie drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.