20150522_NocRobotów_0030

MALI WYNALAZCY

MALI WYNALAZCY to wyjątkowe przedszkole, które powstało przy Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie. Placówka oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności.

Do przedszkola MALI WYNALAZCY uczęszczają przede wszystkim dzieci pracowników Instytutu. W przedszkolu funkcjonują dwie grupy wiekowe: grupa maluchów i grupa starszaków.

Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe, jak m.in. logopedia, rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z psychologiem, karate, taniec nowoczesny, język angielski, ceramika.

Z uwagi na specyfikę Instytutu, w programie nauczania przedszkola MALI WYNALAZCY przewidziane są zajęcia pokazowo-techniczne, które mają przybliżyć dzieciom kontakt ze światem nauki. Podczas wielu wycieczek dzieci zwiedzają muzea, odwiedzają teatry oraz szereg innych, ciekawych miejsc.

Gwarantujemy najlepsze warunki nie tyko do zabawy, ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka. Dodatkowo proponujemy zdrowy styl życia, bowiem naszym celem jest wychowanie zdrowego, aktywnego i samodzielnego dziecka.

Przedszkole MALI WYNALAZCY to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na najwyższym poziomie.

 

Kontakt

e-mail: eradomska@piap.pl